На вулиці Одеси вперше виїхав поліцейський велопатруль

Велопатрулі, як правило, функціонують у денний час доби.

У п'ятницю, 12 червня, вперше на вулиці Одеси виїхав поліцейський велопатруль.

Про це повідомляє Патрульна поліція в Одеській області.

"Сьогодні вперше на вулиці міста виїхав справжній поліцейський велопатруль. Інспектори на двоколісних транспортних засобах вишикувались на плацу управління патрульної поліції в Одеській області, де до них звернувся та побажав гідно нести службу начальник управління патрульної поліції Олександр Гостіщев", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що наразі одночасно працюють 8 патрульних, по двоє інспекторів в одному екіпажі. Всього таких патрульних 16, вони працюватимуть позмінно. Вони підтримуватимуть громадський порядок у місцях найбільшого скупчення людей, зонах відпочинку, зокрема, в парках, скверах, пішохідних зонах.

Як зазначили в управлінні, вони реагуватимуть на виклики майже в усіх випадках, що й автомобільні патрулі, але мобільніші, що є перевагою. У розпорядженні велопатрулів - всі необхідні спецзасоби і відповідні адміністративні матеріали. Вони відразу можуть реагувати і фіксувати правопорушення, щоб забезпечити громадський порядок.

В Одесі розпочав роботу велопатруль Сьогодні вперше на вулиці міста виїхав справжній поліцейський велопатруль....

Опубліковано Патрульна поліція Одеської області Пʼятниця, 12 червня 2020 р.

Нагадаємо, від 1 червня в Україні запрацювали перші відеокамери системи автоматичної відеофіксації порушень правил дорожнього руху. Столичні патрульні оприлюднили перелік адрес, за якими у Києві встановлені камери автофіксації порушень. Ознайомитися із ним можна за посиланням

За першу хвилину роботи камер на дорогах зафіксували 47 порушників – поліція

За першу хвилину роботи камер на дорогах зафіксували 47 порушників – поліція