Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Житомирщині рятують пару лебедів від морозів і самотності

Пару розлучили рятувальники, які дістали лебедя з криги, лебідку поки впіймати не вдалося.

На Житомирщині рятують пару лебедів, які примерзли до криги на річці Мика у Радомишлі, йдеться в ТСН.12.00.

Місцеві жителі кілька днів підгодовували птахів і намагалися самотужки їм допомогти. Але дістатися лебедів по крихкій кризі змогли лише рятувальники. Лебедя уже вихожують, а от лебідка ще досі залишається в полоні криги.

За парою лебедів, які замерзали на річці , пан Володимир слідкував кілька днів. Але наблизитися так і не зміг. Тож чоловік звернувся по допомогу до рятувальників.

"Вночі були морози до 17 градусів і вони сиділи, вода замерзає дуже швидко і від температури тіла вони крила опускають на лід і крила примерзають", - розповідає начальник державної пожежно-рятувальної частини м.Радомишль Сергій Сахар.

У лебедя, якого рятівники назвали Іваном пошкоджені крила, він не може літати. Володимир забрав його до себе. Тепер птах живе разом з в'єтнамським поросятком.

"Білий батон дуже любить, але перший день він нічого не їв, бо заскучав за Машою. А зараз трошки освоївся і почав їсти. Треба її забрати", - каже чоловік.

Лебідка залишилася на річці. Містяни кажуть, без своєї другої половинки вона нікуди не полетить. Тепер місцеві міркують, як знову і поєднати лебедину пару.

"Куди ж вона. Вони сумують. Я вже хотів його вчора принести, але шкода, разом замерзнуть", - каже Володимир.

"Лебеді - це пара, вони один без одного жить не можуть. Так що впіймати треба обов'язково. Щоб вони були разом", - додає рятувальник.

Рятувальники обіцяють днями зловити лебідку і поселити разом з лебедем на обійсті у пана Володимира.

Відео У полоні криги: на Житомирщині намагаються врятувати лебедів, які постраждали від морозів

Залиште свій коментар

Вибір редакції