Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ONUKA тиждень пробула на ЧАЕС і показала звідти приголомшливі кадри

Співачка занурилася у життя людей, які працюють на атомній електростанції.

Фронтвумен гурту ONUKA Ната Жижченко, яка у червні вийшла заміж, провела тиждень на ЧАЕС.

Зірка зізналася, що подорож до Чорнобиля змінила її свідомість. Співачка поспілкувалася із людьми, які працюють на атомній електростанції.

"Тиждень, проведений на ЧАЕС, - мій головний підсумок року, що минає. Практика на станції і реальне занурення в життя людей, що працюють на ЧАЕС сьогодні. Це змінює свідомість. Зміщує кут зору з тих речей, що помилково здаються нам значущими і важливими на події світового масштабу, які відбуваються тут і зараз. Ці події поруч з нами, але залишаються непоміченими", - поділилася Жижченко.

За час, який Ната провела на ЧАЕС, вона відзняла відео, яким поділилася із шанувальниками. Ролик супроводжує трек Mainland, присвячений Чорнобилю. Таким оригінальним чином зірка представила нову композицію.

Зауважимо, що тема ЧАЕС для ONUKA є особливою. Ната не з чуток знає про масштаби трагедії. Її батько працював ліквідатором на Чорнобильській АЕС.

"Мій тато був ліквідатором, тому слово Чорнобиль я дуже добре пам'ятаю з дитинства. Відсутність тата. Відсутність місяцями. Він був там на вахтах. Слово Чорнобиль лунало щодня в нашій квартирі. Я добре пам'ятаю ту атмосферу і переживання мами, хоча мені був всього рік", - розповіла Жижченко в ефірі "Сніданку з 1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції