Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"112 Україна" позбавили ліцензії

Таке рішення ухвалили на черговому засіданні.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення відмовила в продовженні цифрових ліцензій ТОВ "Новий формат ТВ", ТОВ "Аріадна ТВ", ТОВ "Партнер ТВ", ТОВ "ТВ Вибір", ТОВ "Лідер ТВ". Ці регіональні компанії вели мовлення в регіональному мультиплексі МХ-5 під логотипом "112 Україна".

Член Нацради Сергій Костинський, зачитуючи проект рішення, заявив, що "112 Україна" систематично порушував умови ліцензії та отримав кілька попереджень, пише "РБК-Україна". Також зазначається, що телеканал не усунув порушення від 2014 року. Наголошується, що  канал виграв конкурси в багатьох областях, "залишивши глядачів без регіональної журналістики".

На звільнені місця найближчим часом оголосять конкурс. 

На телеканалі назвали таке рішення Нацради "грубою атакою на свободу слова". Заявляють, що продовжують мовлення у кабельних мережах, інтернеті та на супутнику.

"Ми, команда телеканалу, розглядаємо це як жорстку цензуру, що піддає сумнівам наявність свободи слова в Україні. Телеканал "112 Україна" не вперше виявляється незручним для влади, ми боремося за наше право бути в ефірі від початку існування каналу, кожна влада намагалася припинити нашу роботу", - йдеться у заяві медіа.

Нагадаємо, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення подасть позов до суду щодо анулювання ліцензії для телеканалу NewsOne, який пов'язують з проросійським політиком та бізнесменом Віктором Медведчуком за мову ворожнечі в ефірі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції