Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нацрада заборонила трансляцію ще трьох російських каналів

Як повідомили у прес-центрі, вони декілька разів згадували Крим у складі Російської Федерації.

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення заборонила трансляцію ще трьох російських телеканалів на території України.

Мова йде про російські телеканали "RTG TV (Russian Travel Guide)", "Ретро" та "Кіноклуб", повідомляє УНІАН.

"Російські телеканали "RTG TV (Russian Travel Guide)", "Ретро" та "Кіноклуб" рішенням Національної ради 14 квітня вилучені з Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та законодавства України", - йдеться в повідомленні прес-служби Нацради.

Також у Нацраді повідомили, що на телеканалах "Ретро" та "Кіноклуб" були зафіксовані фільми за участю осіб, які становлять загрозу національній безпеці України.

"Зокрема, це фільми з акторами Сергієм Безруковим, Федором Бондарчуком, Михайлом Боярським, Жераром Депардьє, Дмитром Харатьяном", - повідомили у прес-центрі.

За даними Нацради, телеканал RTG TV декілька разів згадував Крим у складі Російської Федерації. Також було зафіксовано 123 факти трансляції десятисекундної заставки у формі пляшки з написом "Фільм було створено до включення Республіки Крим і Севастополя до складу Росії".

"Крім того, транслювалася ефірна заставка "Відкрийте світ. Подорожуйте Росією" з демонстрацією віртуальної карти регіонів країни, яка охоплює територію тимчасово окупованого Криму", - йдеться у повідомлені.

Згідно з таким рішенням, усі українські провайдери повинні будуть виключити зазначені канали зі своїх пакетів ТВ-програм.

Нагадаємо, у лютому 2016 року, Національна рада з питань телерадіомовлення заборонила трансляцію ще 15 російських каналів

Як зазначив очільник Нацради Юрій Артеменко, основними причинами для вилучення цих телеканалів з Переліку іноземних програм стали порушення законодавства в частині національної безпеки і законодавства про рекламу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції