НАЗК винесло припис керівнику патрульної поліції

НАЗК винесло припис керівнику патрульної поліції

Фото: Shutterstock

Приписи винесено ще двом посадовцям.

Національне агентство з питань запобігання корупції винесло припис керівнику Департаменту патрульної поліції Євгенію Жукову.

Про це повідомили у прес-службі НАЗК.

"Внесено припис начальнику Департаменту патрульної поліції Євгенію Жукову стосовно підлеглого поліцейського, який порушив вимоги частини  першої статті 36 Закону, а саме строк передачі корпоративних прав, чим вчинив правопорушення, пов’язане з корупцією", - йдеться у повідомленні.

Також в агентстві розповіли, що припис винесено й іншим посадовцям. Це голова Києво-Святошинської районної державної адміністрації і і Вишеньківський сільський голова Бориспільського району. Приписи винесено через "невиконання законних вимог Національного агентства щодо надання інформації та належним чином засвідчених копій матеріалів на запит НАЗК".

Раніше Національне агентство з питань запобігання корупції внесло приписи ректору Харківської медичної академії післядипломної освіти Олександру Хвисюку, а також виконувачці обов’язків міністра охорони здоров’я Уляні Супрун стосовно порушень у діяльності ректора. 

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація