Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аеропорт "Київ" готується до масштабного розширeння

Стійок для реєстрації пасажирів буде 40, замість 20.

У середині травня розпочнеться масштабна реконструкція міжнародного терміналу "А" у міжнародному аеропорту "Київ" ім. І. Сікорського.

"Такі зміни пов`язані з прогнозами зростання пасажиропотоку у найближчі кілька років. У 2019 потужності аеропорту на приліт і виліт збільшаться вдвічі. Вже зараз зона прильоту міжнародних рейсів переобладнана та збільшена", - розповів у інтерв`ю "Інтерфакс-Україна" глава ради директорів аеропорту Денис Костржевський.

Раніше аеропорт використовував термінал "D" тільки для обслуговування внутрішніх рейсів. Проте внутрішній пасажиропотік значно скоротився. Вартість реконструкції сягне приблизно 20 млн грн.

"Ми побудували дві галереї, які з'єднали термінали "D" і "А", подвоїли кількість стійок паспортного контролю, значно збільшили площу для перебування пасажирів, вдвічі збільшили кількість стрічок видачі багажу", - розповідає Костржевський.

До терміналу "А" планують прилаштувати близько 9 тис. кв. м додаткових площ, що дозволить вдвічі збільшити кількість стійок реєстрації - до 40. Також удвічі зросте кількість стійок паспортного контролю, пунктів контролю авіабезпеки. В результаті кількість одночасно обслуговуваних пасажирів виросте в 2,5 раза.

Зараз аеропорт обслуговує 700 пасажирів на годину, в планах - довести до 1,5 тис. осіб.

Раніше ми повідомляли, що естонський авіаперевізник Nordica починає польоти до аеропорту "Київ". Про це Інтерфакс-Україна повідомив керівник сектору міжнародних продажів Діпак Ахлувалія. До Жулян планується здійснювати три рейси на тиждень. Наразі до Борисполя естонський авіаперевізник літає двічі на день. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції