Очільниці Одеської митниці Марушевській через прогули знайшли заміну

Василенко очолюватиме митницю Одещини до січня 2017 року.

Колишня керівниця Одеської митниці ДФСУ Юлія Марушевська перестала виходити на роботу, тому їй знайшли заміну.

Про це заявив очільник Державної фіскальної служби України Роман Насіров, пише "Громадське".

"Учора голова Одеської митниці не з'явилася на роботу. Я відправив наказ, щоб її обов'язки виконував Олексій Василенко. Він поїхав до Одеси для забезпечення безперебійної роботи митниці", - розповів він.

За словами Насірова, Василенко керуватиме митницею до початку наступного року, а у січні буде відкрито прозорий конкурс на посаду.

Нагадаємо, після відставки Міхеіла Саакашвілі з посади голови Одеської ОДА, 14 листопада, Юлія Марушевська написала заяву на звільнення з посади голови Одеської митниці. За її словами, через обставини, що склалися, реформування митниці неможливе. "Уряд не має політичної волі для проведення митної реформи. Бачення реформування немає і в Києві", - підкреслила Марушевська, додавши, що реформа блокується на всіх рівнях, в тому числі, керівництвом ДФС. Вона стверджує, що керівництво безпідставно звинуватило митницю "у недовиконанні платежів до бюджету".

Проте голова Державної фіскальної служби Роман Насіров не прийняв відставку голови Одеської митниці Марії Марушевської. "Марушевська виклала в інтернеті заяву про своє звільнення за згодою сторін. Для уникнення неоднозначності ситуації хочу заявити – в такому вигляді заява про звільнення не прийнятна", - зазначив Насіров і пояснив, що звільнення Марушевської можливе лише після передачі справ та документів у порядку, встановленому чинним законодавством, із дотриманням всіх необхідних умов.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: