Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Оксана Макар "під наглядом матері" займалась сексом з чоловіками з 13 років – директор інтернату

Цей висновок можна зробити, вивчивши документ 2007 року.

Мати Оксани Макар Тетяна Суровицька знала про інтимні зв'язки її малолітньої доньки з чоловіками, серед яких був і вітчим дівчини.

У розпорядження "Українських сенсацій" попав документ, датований лютим 2007 року. У клопотанні, написаному директором школи-інтернату, де навчалася Оксана Макар, Тетяною Фікс до місцевого райвідділу міліції, можна прочитати деякі подробиці з біографії дівчини.

Варто зазначити, що на той момент їй навіть не виповнилося 14 років. У клопотанні зазначається, що дівчина далеко не вперше перебувала в інтимних зв'язках з невідомими чоловіками та пережила психологічну травму. Що цікаво, дівчину було затримано чомусь аж у м. Глухові Сумської області 11 лютого. 13 числа її віддали до матері – Тетяни Суровицької.

ФОТО: Оксана Макар в дитинстві сиділа на першій парті і дружила з дорослими

З документу видно, що дівчина недовго пробула у неї – вже 24 лютого вона втекла з будинку матері, яка, на думку Фікс, не займалася вихованням доньки.

Тетяна Фікс на камеру розповідає, що їй відомо, що "дядя Володя" (один з вітчимів Макар – ТСН.ua) зґвалтував Оксану, причому сама Суровицька цьому не перешкоджала. Також вона розповіла, що дівчину іноді змушували повністю роздягатися на очах всієї родини.

Макар, 2007 рік
ТСН.ua
Такі клопотання писали в інтернаті у далекому 2007 році

"Фактично мати займалася сутенерством власної доньки", - роблять висновок автори передачі. Можна додати, якщо документ правдивий, то інтимне життя Оксана Макар вела "під наглядом матері" з 12-13 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції