Пацієнти кидаються на лікарів швидкої з ножами та кулаками

Дата публікації
Перегляди
1595
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Пацієнти кидаються на лікарів швидкої з ножами та кулаками

Відмовити у виклику медики не можуть, навіть якщо адреса у "чорному списку"

У харківських медиків вже з'явилася чарівна кнопка для екстренного виклику міліції.

Лікарі швидких все частіше стають жертвами пацієнтів, тому вони серйозно задумалися про засоби захисту, йдеться в сюжеті ТСН.

Так, на медиків швидкої накидаються з ножами, кулаками та й просто можуть зачинити в квартирі. Серед небезпечних - наркомани та навіть бабусі.

"Навіть та бабуся, яка викликає, бо в неї гіпертонія, може взяти свою палку й тріснути лікаря на знак подяки по голові, бо вона рахує, що причина її гіпертонії – це швидка допомога", - нарікає головний лікар Київської станції швидкої допомоги Анатолій Вершигора.

В диспетчерській вже навіть склали список неблагонадійних адрес. Та все ж відмовити у виклику вони не можуть. Бригада з'ясовує вже на місці, що робити - лікувати чи тікати.

В міліції зі свого боку запевняють, що на лікарів нападають рідше, ніж на звичайних киян, тож просять не хвилюватися. Однак міліціонери все ж порадили для абсолютного спокою закупити кожній бригаді мобільну сигналізацію.

"Максимальний термін прибуття групи затримання УДСО на місце виклику не перевищує п'яти хвилин. Це підготовлені працівники міліції – з табельною вогнепальною зброєю", - розповів речник київської міліції Володимир Дмитренко.

Така чарівна кнопка вже є у харківських лікарів. Бригада медиків часто приїжджає на збройні напади раніше від міліції, коли злочинці ще на місці. І ця сигналізація вже кілька разів їх рятувала.

Читайте також:

Лікарі швидкої складають списки неблагополучних квартир

Даїшники і "швидка" із задоволенням підробляють таксистами (відео)

Міліція лишатиме "неадекватів" на вулиці, щоб вони не помирали у відділку

Вперті українські водії не пропускають "швидкі" на дорогах

Лікарі все частіше стають жертвами пацієнтів

Лікарі все частіше стають жертвами пацієнтів
Наступна публікація