Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перший суд у справі київських вбивць собак закінчився бійкою

Захисники тварин накинулись на догхантерів, вони йшли з суду через чорний хід.

Сьогодні в Святошинському районному суді Києва пройшло перше засідання у справі вбивць і мучителів собак - догхантеров, пише "Комсомольская правда" в Украине".

Перед суддею постали Олексій В., який замучив і вбив три десятки бродячих собак, і Роман П., - він знімав звірства на камеру. Максимальний термін, який вимагав прокурор за ці злочини - 5 років позбавлення волі.

На попередньому засіданні шкуродер і його помічник вели себе тихо, мовчали, дивилися в підлогу. Не відповідали на образи, які сипалися з залу від захисників тварин.

Як тільки суддя покинула зал, люди почали розходиться. Однак кілька жінок накинулися на підсудних. Причому, дісталося і мамі Олексія. Її вдарили плакатом, згорнутим в трубочку.

Люди кричали: "Як ти такого могла народити!". Мати догхантера відповіла на образи: "Я напишу заяву в міліцію. Ви за це відповісте".

Поки прийшла охорона, з Романа зірвали шапку, а Олексія кілька разів ударили ногою. Співробітники міліції вивели всіх із зали, крім обвинувачених. Їм, щоб уникнути розправи на вулиці, дозволили вибратися з суду через чорний хід.

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції