Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Під Одесою військові переслідували і стріляли у бік судна з контрабандою

Участь у спецоперації брали співробітники СБУ і Контррозвідки.

Ракетний катер “Прилуки” відкрив попереджувальний вогонь з артилерійської установки по курсу судна під прапором Танзанії.

Про це йдеться у повідомленні ВМС України у Facebook.

31 грудня 2017 року виявили судно, на борту якого міг бути незаконний вантаж. Стежити за судном вийшов ракетний катер.

Судно-порушник було виявлено технічними засобами спостереження на траверзі населеного пункту Курортне в межах територіальних вод України. На судні на виклик не відповідали, тому військовими розпочалось переслідування. "З’ясувавши безперспективність спроби втечі від українського військового катеру, судно вийшло на зв'язок та було опитано згідно процедур, встановлених міжнародним морським правом. Проте, судно-порушник вимоги зупинитися не виконало. З метою примушення до припинення протиправних дій ракетний катер “Прилуки” відкрив попереджувальний вогонь з артилерійської установки по курсу судна, яке було зупинено та відконвойовано до порту Одеси", - йдеться у повідомленні ВМС ЗСУ.

Катеру "Прилуки" допомогали броньовані артилерійські катери “Аккерман” та “Бердянськ” з доглядовою командою на борту, а також катера морської охорони ДПС України з представниками СБУ на борту. 

Раніше стало відомо про те, що відомий одеський контрабандист Вадим Альперін вийшов на свободу після внесення застави у 21 млн грн. Його затримали за у даванні хабаря в розмірі 800 тис. дол. "Ця сума пропонувалася за припинення розслідування детективами бюро кримінального провадження, в якому накладено арешт на близько 450 млн грн коштів, підконтрольних викритій особі підприємств", - повідомляла прес-служба НАБУ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції