Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліція перекваліфікувала справу Гандзюк на закінчене умисне вбивство

Правоохоронці проводять огляд тіла і слідчі дії.

Слідчі змінили кваліфікацію нападу на активістку та радницю херсонвського міськголови Катю Гандзюк на закінчений злочин.

Про це повідомляє прес-служба поліції.

Тепер справа буде розслідуватись за пунктами 4, 6, 11 і 12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України – умисне вбивство, скоєне групою осіб, з корисливих мотивів, з особливою жорстокістю, на замовлення.

Поліція проводить огляд тіла і слідчі дії за фактом смерті Катерини Гандзюк.

Зазначимо, спочатку, після нападу, злочин кваліфікували як "Хуліганство", згодом статтю змінили на "Умисні тяжкі тілесні ушкодження, вчинені з метою залякування потерпілого". У справі також з'явилась додаткова кваліфікація - ознаки замовності злочину за п.11 ч. 2 ст. 115 (Умисне вбивство), ст. 15 (Замах на злочин).

Сьогодні, 4 листопада померла активістка й радниця міськголови Херсона Катерина Гандзюк

31 липня в Херсоні стався напад на громадську активістку Катерину Гандзюк. Нападник чекав жертву біля під'їзду і хлюпнув на дівчину концентрованою сірчаною кислотою. . Жінка отримала опіки 40% тіла. 25 серпня в активістки погіршився стан здоров'я.

ВідеоОблита кислотою активістка Катерина Гандзюк записала відеозвернення

Радниця міського голови Херсона Катерина Гандзюк, на яку влітку скоїли напад, заявила, що досі не знає, хто замовник. Наприкінці липня біля її будинку невідомий зловмисник вийшов із кущів і хлюпнув їй в обличчя близько літра концентрованої сірчаної кислоти. Дівчина зазнала опіків 30% шкіри. Підозрюваного затримали через кілька днів після замаху, утім, вже за кілька тижнів відпустили. 

Облита кислотою активістка Катерина Гандзюк записала відеозвернення

Залиште свій коментар

Вибір редакції