Полонених українських моряків біля Керченської протоки перевезли до Москви – адвокат

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За його словами, їм не дозволили зустрітись із підзахисними.

Усіх 24 українських моряків, які були затримані росіянами біля Керченської протоки, перевезли до Москви.

Про це повідомляє адвокат одного з українських моряків Джеміль Темішев на своїй сторінці у Facebook.

"Моряки вже в Москві. Колеги з Лефортово повідомили. Сьогодні через "технічні заходи" Лефортове практично було закрито", - заявив він.

Моряки уже в Москве. Коллеги из Лефортово сообщили. Сегодня из-за "технических мероприятий" Лефортово практически было...

Опубліковано Джемилем Темишевим Четвер, 29 листопад 2018 р.

За його словами, у цей же час адвокати намагались потрапити до полонених українських моряків у Сімферополі, однак їх не пускали через те, що з ними начебто проводили якісь "слідчі дії".

Нагадаємо, вранці 25 листопада Росія заблокувала прохід до Керченської протоки українському буксиру "Яни Капу" і двом катерам "Бердянськ" і "Нікополь". Для цього росіяни перегородили рух під Кримським мостом танкером і навіть вдалися до тарану буксира прикордонним кораблем "Дон". Увечері того ж дня російські кораблі напали на них і захопили, при цьому поранивши щонайменше шістьох українських моряків та захопивши інших у полон. Згодом так звані суди заарештували їх на два місяці.

ВідеоРеакція світу: ЄС та США вимагають негайного звільнення українських моряків та захоплених суден

Забезпечити вільний прохід через Керченську протоку Росію закликає Євросоюз. У Брюсселі наголосили - наполягають на негайному звільненні українських моряків та захоплених суден. Росії не можна довіряти, бо вона порушила договір з Україною - так на напад у Керченській протоці відреагував Міністр оборони США. Джеймс Меттіс порівняв нову російську агресію з анексією Криму.

Реакція світу: ЄС та США вимагають негайного звільнення українських моряків та захоплених суден

Залиште свій коментар

Вибір редакції