Порошенко наказав Саакашвілі проконтролювати ремонт траси Одеса-Рені

Президент сподівається, що цей шлях стане коридором, який з'єднає Одесу з Румунією та Болгарією.

Президент Петро Порошенко наказав очільнику Одещини Михеїлу Саакашвілі особисто контролювати ремонт траси Одеса-Рені. Він сподівається, що цей шлях стане коридором, який з'єднає Одесу з Румунією та Болгарією

Глава держави пообіцяв виділити на це кошти з держбюджету. Окрім того, за словами президента, у проекті готові взяти участь Румунія та Болгарія. Однак, область теж не позбавив фінансової відповідальності.

Порошенко повідомив, що дав відповідні доручення щодо виділення коштів із Державного бюджету за рахунок Фонду регіонального розвитку та Одеської обласної ради для того, щоб співфінансування будівництва дороги було забезпечено і з місцевого, і з обласного бюджетів.

Очільник Одещини днями відзначив рік на своїй посаді. За цей час Саакашвілі встиг відзначитися не одним скандалом: гучною сваркою з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим просто на нараді в президента, польотами за кордон, які, як виявилось, оплачувалися з Фонду допомоги колишнім АТОшникам, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Однак під час робочої зустрічі із Саакашвілі Порошенко позитивно оцінив його роботу на посаді голови Одеської обласної державної адміністрації.

Президент Порошенко наказав очільнику Одещини Міхеїлу Саакашвілі особисто контролювати ремонт траси Одеса-Рені

Глава держави пообіцяв виділити на це кошти з держбюджету. Однак, область теж не позбавив фінансової відповідальності. Очільник Одещини днями відзначив рік на своїй посаді. За цей час Саакашвілі устиг відзначитися не одним скандалом. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: