Порошенко перервав свій візит до Туреччини та прокоментував підозру від ДБР

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

П'ятий президент терміново повернувся до України.

П'ятий президент України Петро Порошенко повернувся з Туреччини до України, аби "продемонструвати, що не визнає і не боїться висунутих проти нього ДБР звинувачень".

Про це він ексглава держави заявив 18 листопада на сторінці у Twitter.

Порошенко розповів, що здивований тим, що його звинувачують у захопленні державної влади, і припустив, що ініціатори справ проти нього, можливо, мають на увазі часи Януковича, "і пан Труба разом з паном Портновим вирішили позахищати Януковича".

"Я перебував з візитом у Турецькій Республіці і вимушений був скасувати декілька зустрічей і негайно повернутися в Україну. Повернутися, щоб продемонструвати, що вони нікого не залякають, щоб чітко наголосити, що це справа.., з якої навіть кури сміються", - сказав Порошенко.

Він наголосив, що був обраний у результаті всенародних виборів, визнаних зразковими, і попри те, що протягом президентства йому доводилося вирішувати надскладні питання, він "жодного разу ані на краплинку" не порушував українське законодавство.

Стосовно того, хто зацікавлений у порушенні справ проти нього, експрезидент зауважив, що, на його переконання, директор ДБР Роман Труба є лише виконавцем, а замовником є колишня команда Януковича, "яка дуже часто з'являється зараз не тільки у своїх Telegram-каналах, а й в органах влади".

"Але важливо знайти і замовників, і організаторів цієї провокації, мета якої - залякати нашу команду, зупинити нашу боротьбу за європейське і євроатлантичне майбутнє України. Я хочу наголосити: нічого у вас не вийде", - додав він.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань 18 листопада направило до Генеральної прокуратури проєкт повідомлення про підозру експрезидентові України Петру Порошенку у справі про можливий неправомірний вплив на проведення конкурсу з добору кандидатів для призначення членів Вищої ради правосуддя у березні-травні 2019 року.

До цього президент України Володимир Зеленський скасував призначення двох членів Вищої ради правосуддя, яких призначив експрезидент Петро Порошенко нібито "всупереч закону". 

18 листопада ДБР направило до Генпрокуратури проєкт повідомлення про підозру експрезиденту України Петру Порошенку у цій справі. У Порошенка називають російським замовленням для заподіяння шкоди репутації проєкт підозри щодо нього.

Відео ДБР направило до ГПУ проєкт повідомлення про підозру Порошенку

Детективи закидають йому перевищення службових повноважень, зловживання та навіть захоплення влади. Нібито експрезидент чинив вплив на проведення конкурсу кандидатів до Вищої ради правосуддя у березні-травні поточного року.  

ДБР направило до ГПУ проєкт повідомлення про підозру Порошенку

Залиште свій коментар

Вибір редакції