Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко проголосив надамбітні завдання та проекти у медицині

Президент розповів, коли селяни отримають якісну та доступну медицину.

Президент України Петро Порошенко заявив, що до кінця року має запрацювати близько 500 амбулаторій нового типу.

Проце він написав у Twitter.

За його словами, вже напрацьовано нормативно-правову базу для імплементації цього закону, розроблено проекти будівництва амбулаторій з житлом у більшості з них, затверджені генеральні плани та проектно-кошторисна документація.

Окрім цього, він нагадав що наразі впроваджено амбітний проект "Сільська медицина". "Я поставив чітку мету – для третини населення України, які проживають у сільській місцевості, ми повинні забезпечити як якісну й доступну медичну послугу, так і професійну високоспеціалізовану консультацію", - написав президент.

Нагадаємо, стартувала так звана підписна кампанія в медицині. Тобто всі українці мають обрати собі сімейного лікаря і укласти декларації з ним. Обирати медиків люди мають самі, а платити їм - держава. І чим більше пацієнтів обере певного лікаря, тим більше він заробить. Станом на 12 червня більше 8 млн українців обрали лікаря первинної ланки в межах загальнонаціональної кампанії "Лікар для кожної сімї".

ВідеоУляна Супрун відповіла на запитання українців щодо вибору сімейного лікаря

Понад 12 тисяч пацієнтів уже визначилися зі своїм сімейним лікарем. Такий результат лише першого дня кампанії "Обери свого лікаря" від МОЗ. Утім відгуки від самих українців про початок реформи дуже неоднозначні. З якими проблемами уже зіткнулись пацієнти і як їх вирішити - поговоримо з виконувачем обов'язків Міністра охорони здоров'я Уляною Супрун.

Уляна Супрун відповіла на запитання українців щодо вибору сімейного лікаря

Залиште свій коментар

Вибір редакції