Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, скільки українців обрали собі лікаря

Стало відомо, скільки українців обрали собі лікаря

В системі  E-Health станом на 12 червня зареєстровано 1 237 медичних закладів та 21 695 лікарів первинної ланки медичної допомоги.

Станом на 12 червня більше 8 млн українців обрали лікаря первинної ланки в межах загальнонаціональної кампанії "Лікар для кожної сімї"

Про це пише Укрінформ.

Також в системі електронної охорони здоров'я зареєстровано понад 21 тисячу лікарів первинної ланки та більше 1,2 тисячі медичних закладів. Така статистика оприлюднена на сайті Електронної системи охорони здоров'я eHealth.

 З початку загальнонаціональної кампанії "Лікар для кожної сімї", яка впроваджується в рамках реформи первинної ланки медичної допомоги 8 млн 40 тис. 112 пацієнтів уклали декларації з лікарями первинної ланки - терапевтами, сімейними лікарями та педіатрами.

В системі  E-Health станом на 12 червня зареєстровано 1 237 медичних закладів та 21 695 лікарів первинної ланки медичної допомоги.

Відео Лікарку, яка відмовила у лікуванні хворому на рак учаснику АТО, звільнили

У Національному інституті раку одна з лікарок відмовилась лікувати хворого на рак учасника АТО через те, що на він "вбивав на Сході братський народ". Про особливе ставлення до себе український захисник спочатку написав у соцмережі. Новина вмить обурила тисячі українців. Для допомоги - 4731 2191 0010 8756 ПриватБанк, Віталій Іванович Драган.

Лікарку, яка відмовила у лікуванні хворому на рак учаснику АТО, звільнили

2 квітня в Україні стартувала загальнонаціональна кампанія "Лікар для кожної сім'ї", в межах якої українці обирають лікаря первинної ланки - терапевта або сімейного лікаря, педіатра - для дітей. Вибір лікаря відбувається виключно за бажанням пацієнта та не прив'язаний до місця реєстрації громадянина. Обрати лікаря можна в медичному закладі, на якому є позначка "Тут можна обрати свого лікаря". Для укладання декларації потрібно звернутися в медзаклад, де працює обраний громадянином фахівець, та повідомити про бажання укласти з ним декларацію. Для цього потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про народження для дитини. За дітей до 14 років декларацію укладає один з батьків.

Нагадаємо, що станом на 25 травня з початку загальнонаціональної кампанії "Лікар для кожної сім'ї" 5 млн 834 тис. 920 пацієнтів уклали декларації з терапевтами, сімейними лікарями та педіатрами. У системі E-Health зареєстровано 1215 медичних закладів та 21 тис. 158 лікарів первинної ланки медичної допомоги.

Залиште свій коментар

Вибір редакції