Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко та Гройсман привітали освітян з Днем вчителя

Прем'єр пообіцяв нову українську школу та гідну зарплату освітянам.

Президент України Петро Порошенко та прем'єр-міністр Володимир Гройсман привітали вчителів з їхнім професійним святом. 

"Невтомна праця українського вчителя формує наше майбутнє - прогресивну, освічену, успішну молодь, яка так само створює і розвиває успішну та сучасну європейську Україну. Вітаю українських освітян з професійним святом!", - написав глава держави. 

Керівник уряду ж не лише привітав вчителів, а й згадав власні роки в школі, назвавши їх найтеплішими спогадами з дитинства. 

"Мій перший клас у школі. Вчуся писати. Вчителька бере мою дитячу руку в свою і допомагає виводити акуратні літери в зошиті. Це один із найтепліших спогадів шкільного дитинства і таких багато. Дякую вчителям! Бажаю вам великого терпіння, сил та наснаги. Ох, нелегка це робота - навчати інших", - написав він.

У привітанні Гройсман також пообіцяв, що у вчителів буде гідна заробітня плата, а в Україні - нова школа. 

"Першочерговим завданням є створення умов для підвищення престижу праці педагогів, забезпечення можливостей для розкриття особистого потенціалу. Впевнений, що саме професіоналізм освітян, готовність до викликів сучасного світу в усіх сферах життя є необхідними якостями, на яких базується реформа і наша віра в її успіх", - додав він.

Нагадаємо, найближчим часом в Україні запровадять інтернатуру для вчителів - майбутні педагоги (бюджетники та контрактники) повинні будуть відпрацювати рік у школі під керівництвом досвідчених наставників. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції