Професор Пі повис на руках правоохоронців і кричав "ой, голова, голова"

Професор Пі повис на руках правоохоронців і кричав "ой, голова, голова"

Андрій Слюсарчук. Ілюстрація

Очевидці стверджують, що він вдає з себе важкохворого.

Професор Пі Андрій Слюсарчук, якого вивели з автозаку, категорично відмовився заходити в приміщення Галицького районного суду Львова.

Він повис на руках конвою, а ногами намагався впертись у двері до суду. Його голова перемотана якимось джгутом.

Як повідомляє ЗІК, він кричав, що у нього болить голова. За свідченнями очевидців, Професор Пі театрально намається вдати із себе важкохвору людину. Він постійно скиглить "Ой, голова, голова".

16 листопада мало відбутися судове засідання, на якому Професору Пі Андрію Слюсарчуку, якого уже назвали найвидатнішим аферистом століття, мав би бути обраний кінцевий запобіжний захід. Однак його перенесли на завтра – 17 листопада.

"Допрацьовуються матеріали. Завтра – третя доба його затримання і завтра буде прийматися рішення", – повідомив голова прес-служби ГУ МВСУ у Львівській області Денис Харчук.

За його словами, буде пропонуватися міра запобіжного заходу – тримання під вартою.

Щодо того, чому Слюсарчука привезли в суд з перемотаною головою, речник обласної міліції сказав: "Нічого з ним не сталося. Можливо, він сам собі перемотав. Не можу нічого сказати".

14 листопада Слюсарчук був затриманий у Києвi. "Я вас чекав давно", – це єдинi слова, якi вiн сказав, коли на нього надягнули наручники.

Дещо згодом стало відомо, що проти Професора Пі Андрія Слюсарчука порушено вже другу кримiнальну справу - за шахрайство (перша кримiнальна справа порушена за пiдробку документiв).

 

Нагадаємо, 4 листопада Слюсарчук був затриманий у Києві співробітниками спецзагону "Беркут" за звинуваченням у шахрайстві і відразу після цього переправлений у його рідне місто Львів.

Читайте також:

У Львові "професора Пі" вже допитують правоохоронці

У Києві міліція заарештувала професора Пі - ЗМІ

Киянин обіграв найсильнішу у світі шахову програму

Повʼязані теми:

Наступна публікація