Прогноз погоди на неділю: мокро в центрі, мороз на заході

Дата публікації
Прогноз погоди на неділю: мокро в центрі, мороз на заході

УНІАН

Хороша погода триматиметься у вихідний день на півдні.

У неділю в центральних і східних регіонах України очікуються дощі. Волога погода прогнозується Гідрометеоцентром для Вінницької, Житомирської, Київської, Чернігівської, Черкаської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Полтавської, Сумської, Харківської, Донецької і Луганської областей. Часом дощитиме дуже сильно.

При цьому у найбільш східних регіонах повітря буде теплішим: від 11 до 13 градусів уночі та від 12 до 15 градусів удень. Тоді як у центральній Україні аналогічні температурні показники складуть 4-9 і 10-13 градусів відповідно. У Києві вночі прогнозується 6-8 С, а у світлу частину доби повітря прогріється до 8-10 С. У столиці так само дощитиме.

На західній частині України буде сухо, але загалом холодніше. Місцями можливі заморозки. Так, на Буковині прогнозується -1 С вночі, до 0 градусів опуститься температура на Прикарпатті та Волині. У Карпатах можливе падіння стовпчика термометра до позначки -3 С. Львівській і Закарпатській областям прогнозують 1-3 градуси тепла в темну частину доби. Вдень, натомість, показники по регіону будуть приблизно однаковими – від 9 до 12 градусів тепла.

Тепло і переважно сухо в неділю буде на півдні. Лише в темну частину доби можливі опади. У приморських Одеській, Херсонській, Миколаївській і Запорізькій областях очікується нічна температура на рівні 6-9 С, а денна – від 13 до 16 градусів тепла. У Криму вночі 11-13 С, а вдень 13-15 С.

У Києві негода стала причиною збільшення кількості ДТП

У Києві негода стала причиною збільшення кількості ДТП

Наступна публікація