Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Протестувальники заблокували два пункти пропуску на кордоні з Польщею

Активісти вимагають скасування нових митних законів.

На пунктах пропуску "Шегині" та "Рава-Руська" на кордоні України та Польщі протестувальники заблокували рух автомобілів. 

Про це повідомляє "Вголос".

За словами спікера патрульної поліції Львівщини Катерини Рибій, на пункті пропуску "Рава-Руська" наразі перебуває 30 осіб. Протестувальники пропускають одну машину за 15 хвилин.

Як повідомляє "Радіо Свобода", активісти вимагають скасування закону, за яким громадяни не мають права перевозити товар на суму понад 500 євро щодоби. Протестувальники обіцяють стояти на кордоні до 17 години. 

Активісти ходять уздовж дороги на кордоні з банерами.

Як відомо, без мита тепер можна ввозити товари в ручному або супроводжуваному багажі сумою до 500 євро (в аеропортах - до 1000 євро) і вагою до 50 кг. Такі правила діятимуть для тих, хто був відсутній в Україні більше 24 годин і в'їжджає до країни не частіше одного разу протягом 72 годин. За більш частого в'їзду без податків можна ввезти товари на суму тільки до 50 євро. 

Нагадаємо, 30 січня, кількадесят осіб блокували дорогу перед українсько-польським прикордонним пунктом пропуску Рава-Руська-Гребенне, що на Львівщині.

Залиште свій коментар

Вибір редакції