Путін відкрив рух мостом до анексованого Криму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент Росії демонстративно проїхав за кермом КамАЗа.

У вівторок, 15 травня, президент Росії Володимир Путін особисто відкрив міст, який з'єднує материкову частину Росії з анексованим Кримом.

Глава Кремля з цього приводу особисто проїхав за кермом вантажівки КамАЗ.

Подія, яку російські ЗМІ називають "церемонією відкриття Кримського моста", транслювалася в прямому ефірі пропагандистких телеканалів.

Перед тим як проїхатися за кермом КамАЗа Путін побував у центрі керування, який буде цілодобово контролювати експлуатацію мосту в анексований Крим, та поспілкувався з робітниками. Після цього глава Кремля сів у вантажівку та проїхав мостом разом з колоною будівельної техніки.

У графіку візиту передбачено, що Путін виступить перед робітниками на мітингу-концерті з нагоди відкриття руху мостом.

Рух Кримським мостом для автомобілів буде відкрито рано вранці 16 травня.

МЗС України раніше сьогодні різко розкритикувало дії Росії. Зокрема, українські дипломати нагадали, що міст був побудований на окупованій території. При цьому будівництво негативно впливає на довкілля, судноплавство і рибальство.

ВідеоУкраїнські інвестори виграли суд у РФ щодо активів у Криму

Постійний третейський арбітраж у Гаазі ухвалив рішення, що Росія має сплатити компенсацію низці українських інвесторів за анексію Криму. Йдеться про 159 мільйонів доларів. В Мінюсті певні, що така перемога допоможе і в інших справах проти Росії.

Українські інвестори виграли суд у РФ щодо активів у Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції