Рада наблизила заборону пропагандистських російських книжок

Обмеження не стосуватимуться російськомовних книг, виданих в Україні.

Сьогодні, 20 жовтня, під час засідання Верховна Рада у першому читанні ухвалила законопроект про заборону завезення літератури антиукраїнського змісту з Росії.

За відповідне рішення проголосували 250 народних обранців.

Вказаний документ передбачає дозвільний принцип для книг із РФ. Під заборону потраплятимуть видання із антиукраїнським та антидержавним змістом і такі, що містять у тексті розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Обмеження не застосовуватимуть для російськомовних книг, виданих в Україні.

У пояснювальній записці до документа вказано, що абсолютна більшість видавців України підтримують необхідність запровадження законодавчих механізмів унеможливлення потрапляння на територію України українофобської та пропагандистської літератури з РФ. 

Як повідомлялося раніше, Кабінет міністрів України прийняв законопроект, який обмежить доступ на український ринок друкованої продукції з Росії з антиукраїнським змістом. Згідно з повідомленням, проект закону розробив Державний комітет телебачення та радіомовлення через інформаційну війну з боку Російської Федерації.

Кабмін та Верховна Рада розпочали боротьбу з інформаційним наступом Росії

Не любов українських каналів до батьківщини вдарить по їхньому гаманцеві. А проросійські книжки можуть заборонити ввозити до України. Депутати пропонують законом дозволити Нацраді штрафувати за пропаганду на користь окупанта.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: