Рада наблизила заборону пропагандистських російських книжок

Обмеження не стосуватимуться російськомовних книг, виданих в Україні.

Сьогодні, 20 жовтня, під час засідання Верховна Рада у першому читанні ухвалила законопроект про заборону завезення літератури антиукраїнського змісту з Росії.

За відповідне рішення проголосували 250 народних обранців.

Вказаний документ передбачає дозвільний принцип для книг із РФ. Під заборону потраплятимуть видання із антиукраїнським та антидержавним змістом і такі, що містять у тексті розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Обмеження не застосовуватимуть для російськомовних книг, виданих в Україні.

У пояснювальній записці до документа вказано, що абсолютна більшість видавців України підтримують необхідність запровадження законодавчих механізмів унеможливлення потрапляння на територію України українофобської та пропагандистської літератури з РФ. 

Як повідомлялося раніше, Кабінет міністрів України прийняв законопроект, який обмежить доступ на український ринок друкованої продукції з Росії з антиукраїнським змістом. Згідно з повідомленням, проект закону розробив Державний комітет телебачення та радіомовлення через інформаційну війну з боку Російської Федерації.

ВідеоКабмін та Верховна Рада розпочали боротьбу з інформаційним наступом Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: