Дев'ятирічний хлопчик врятував товариша, який провалився під лід

Дев'ятирічний хлопчик врятував товариша, який провалився під лід

Старшокласники, які скривдили хлопчика, одразу втекли

У крижаній воді хлопчик міг би протриматися лічені хвилини, якби не однокласник.

У Рівному дев'ятирічний хлопчик врятував свого товариша, який провалився під лід, повідомляє ТСН. Приятелі поверталися зі школи, поблизу річки старшокласник відібрав в одного з них портфель і кинув на кригу.

Владик та Дмитро каталися на гірці, коли незнайомий старшокласник вирвав у одного з хлопців портфель і щосили кинув його на скуту кригою річку. Ображений Дмитро побіг на лід рятувати зошити і підручники. "Я пішов за портфелем, але провалився, отак тримався за лід, вперед старався вилізти, і кричав, щоб Владік допоміг", - розказує врятований Дмитро Левицький.

Старшокласники, які скривдили хлопчика, одразу втекли. Його товариш спочатку хотів покликати на допомогу дорослих, але нікого поруч не побачив. Тож кинувся на порятунок сам. "Я його отак взяв за руки, і так тягнути, зробив тут ямку і став тягнути, - пригадує рятівник Владислав Шугайло. - Потім я його допоміг, і ми піднялись по цим сходам".

Річка, де провалився школяр, два метри завглибшки. У крижаній воді хлопчик міг би протриматися лічені хвилини, якби не однокласник. Що до ополонки треба повзти, а не бігти, каже Владик, знає зі шкільних уроків. А от мама врятованого хлопця певна, що самих тільки знань замало. "Вважаю, що він герой, - переконана мама врятованого хлопчика Наталя Левицька.- Він не розгубився. Діти різні бувають, він міг розгубитись, міг втекти, не тому, що він не хотів допомогти, а тому, що міг злякатись. Діти у такому віці ще об'єктивно не оцінюють, які можуть бути наслідки".

Юного героя вже готуються нагородити рівненські рятувальники, хоча сам хлопчина певен, що його друг Дмитро вчинив би так само.

Маленький рятівник

Маленький рятівник

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація