Російський інтернет-гігант відмовився постачати трафік до України

У компанії пояснили рішення дороговизною доставки трафіку.

Російський інтернет-гігант Mail.ru вирішив припинити забезпечення прямого з'єднання точок обміну трафіком в Україні.

Про це повідомив директор із розвитку української точки з обміну трафіком UA-IX (УкрМото) Михайло Половинка, пише ЛІГА.net.

"За їхніми словами, транспорт в Україну їм дорого", - розповів він, зазначивши, що Mail.ru надіслала їм повідомлення про припинення доставки трафіку з 20 грудня.

Як зауважив Половинка, відключення від українських точок обміну трафіком допоможе Mail.ru економити на доставці трафіку приблизно 50 тисяч євро на місяць, водночас альтернативні сполуки з Mail.ru, за які група нічого не платить, збережуться.

Своєю чергою точка обміну Giganet.UA підтвердила інформацію, попередивши інших учасників обміну трафіком про вихід російської компанії.

"Шановні учасники Giganet.UA! На прохання компанії Mail.ru сповіщаємо Вас, що компанія Mail.ru перестає приносити свій трафік в Україну. Відповідно, з 20.12.2016 їхніх анонсів не буде в Giganet.UA. Прохання спланувати міграцію свого трафіку", - йдеться у повідомленні.

Ще одне анонімне джерело припустило, що насправді причиною такого рішення Mail.ru є політика, тож холдинг діяв на випередження, не очікуючи, поки його виженуть із точок України.

Нагадаємо, раніше кіберполіція закрила один із найбільших піратських сайтів в Україні FS.to. Аудиторія сайту нараховувала приблизно мільйон користувачів.

Окрім того, український ресурс з обміну файлів ЕХ.ua оголосив про припинення роботи до кінця листопада 2016 року. У команді сховища файлів повідомили, що зазнавали погроз та шантажу.

Після цього найбільший український торрент-трекер Torrents.Net.UA також припинив роботу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: