Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розинська каже, що даішники збиралися її пристрелити

У телеведучої є відео, яке нібито підтверджує її слова.

Телеведуча Наталя Розинська планує оскаржити в Європейському суді рішення української феміди, що визнала її винною у конфлікті зі співробітниками ДАІ, повідомляє "ТСН Особливе".

Розинська сьогодні зібрала прес-конференцію аби продемонструвати аматорське відео із зали Апеляційного суду. На ньому свідчення одного зі співробітників "Кобри", який був учасником інциденту.

Зірка вважає, що слова міліціянта доводять той факт, що він наставляв на неї вогнепальну зброю.

"Він визнав, що вони готові були пристрелити мене - Розинську - за адміністративне порушення", - заявила телеведуча.

Також Розинська звинуватила суддю Апеляційного суду Віктора Глиняного в упередженості при прийнятті рішення, який підтвердив рішення Печерського суду про незаконність закриття справи проти її цивільного чоловіка, колишнього майора Управління Державної охорони Миколи Мельниченка.

"Ми йдемо до Європейського суду, адже, на жаль, вже не секрет, що в українських судах справедливості немає. Будемо подавати на "Кобру" до Європейського суду і там будемо добиватися справедливості. Якщо ми переможемо у Європейському суді, тоді ми будемо ставити перед державою Україна питання про повну ліквідацію спецпідрозділу "Кобра", точніше виконання того рішення, яким він уже був ліквідований", - зазначила Розинська.

"Дуже символічно, що наша прес-конференція співпала з початком розгляду Європейським судом скарги Юлії Тимошенко", - наголосила телеведуча.

Залиште свій коментар

Вибір редакції