Рятувальники витягли з каналізаційного багна двох лелек

Люди врятували птахам життя.

У Херсоні врятували двох лелек

У Херсоні врятували двох лелек

Двох лелек рятували напередодні в Херсоні. Птахи застрягли в каналізаційних відстійниках, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Лелеки, ймовірно, переплутали поля фільтрації з болотом. І, сівши на поверхню, провалилися в нечистоти. Видно було лише їхні голови.

Рятувальникам, щоб дістатися до птахів, довелося зняти форму і по багнюці їхати до лелек на човні.

"Ситуація була доволі складна, бо нестандартна. Ми почали за допомогою весел відштовхуватися і дісталися до лелек. Надали першу допомогу, помили, нагодували та відвезли на базу", - розповів начальник відділення аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС у Херсонській області Борис Іванченко.

Врятованих пернатих забрали волонтери з товариства захисту тварин. Один лелека вже одужав і полетів. Його подружка ще оговтується.

Як повідомлялося, у Хорватії лелека щовесни повертається до своєї коханої в той самий день.

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie