Савік Шустер через 1,5 дні призупинив голодування

Його передача почала виходити на київському телеканалі.

Журналіст і телеведучий Савік Шустер призупинив голодування, яке він оголосив після того, як Держслужба зайнятості анулювала йому дозвіл на роботу в Україні.

Про це він заявив в ефірі "Свободи слова", яка тепер виходить на телеканалі "Київ" , передає Українська правда.

Шустер пояснив своє рішення тим, що служба зайнятості призупинила рішення про анулювання йому дозволу на роботу. Таким чином голодування тривало 1,5 дня.

Раніше в інтерв'ю виданню Шустер розповів, що вирішив оголосити голодування за хвилину до ефіру.

"Всі мені радили перед ефіром сказати цей меседж, другий, третій. А я кажу "Я ж не політик, щоб меседжі озвучувати тут, ми тут не політтехнологи". Ну тоді говори, що знаєш. І тоді я сказав: "Потрібно робити, як Махатма Ганді. Давай оголосимо голодування". Все це відбулося буквально за хвилину до ефіру. І, звичайно, може я помилився. А як з цього зараз виходити - я не знаю", - казав Савік Шустер.

Нагадаємо, 26 квітня стало відомо, що журналісту, ведучому популярного політичного ток-шоу Савіку Шустеру анулювали дозвіл на роботу в УкраїніПрес-центр Держслужби зайнятості пояснив таке рішення тим, що його роботодавець надав документи із недостовірними данимиу них відсутня інформація про здійснення щодо громадянина Канади Савіка Шустера кримінального провадження, а це є підставою для відмови у подовженні дозволу.

Сам журналіст водночас заявив, що працюватиме і без дозволу. Він висловив думку, що чинна українська влада не сприймає жодної критики. Крім того, журналіст оголосив голодування, яке обіцяв припинити тільки тоді, коли йому повернуть право на роботу в Україні. У четвер Служба зайнятості повідомила, що призупинила своє рішення.

ВідеоСавік Шустер, якого позбавили права на роботу в Україні, оголосив голодування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: