ДФС відкрила кримінальне провадження стосовно Шустера

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ДФС відкрила кримінальне провадження стосовно Шустера

Фото: УНІАН

Провадження відкрито за фактом умисного ухилення від сплати податків 

Державна фіскальна служба України відкрила кримінальне провадження за фактом умисного ухилення від сплати податків стосовно відомого ведучого Савіка Шустера. Крім того, провадження відкрито проти  посадових осіб компанії "Савік Шустер Студія".

У ДФС заявили, що Шустер у 2008 році, отримавши на свій валютний рахунок процентний фінансовий кредит у розмірі 1,34 млн євро, не повернув його кредитору, в обумовлений термін.

Також повідомляється, що Шустер не надав до податкової інспекції за місцем проживання декларацію про одержані доходи та ухилився від сплати податку з доходів фізичних осіб на суму понад 2,1 млн грн, що є особливо великим розміром.

ДФС планує провести податкову перевірку Шустера щодо повноти сплати податків із суми неповернутої позики.

"Посадові особи "Савік Шустер Студії" на 2012-2014 роки занизили податок на додану вартість на загальну суму 1,99 млн грн за рахунок заниження вартості телепрограм "Шустер Live". При цьому процедуру адміністративного оскарження податкових рішень-повідомлень завершено на користь податкових органів", - кажуть у ДФС, додаючи, що тричі викликали Шустера до органу попереднього розслідування для надання свідчень.

Журналіста Савіка Шустера позбавили права на роботу в Україні

Журналіста Савіка Шустера позбавили права на роботу в Україні

Нагадаємо, після появи інформації про позбавлення права на роботу в Україні Шустер заявив, що працюватиме і без дозволу. Він висловив думку, що чинна українська влада не сприймає жодної критики.

Крім того, журналіст оголосив голодування, яке припинить лише тоді, коли йому повернуть право на роботу в Україні.

Також Савік Шустер на анулювання дозволу на роботу заявив, що вважає Петра Порошенка "неєвропейською людиною".

"Я не очікував обману від Петра Порошенка. Я очікував, що це реально європейська людина. Я йому вірив, ми все йому вірили. А він виявився людиною взагалі неєвропейською. У нього розуміння - хто проти мене, той проти нас", - заявив обурений ведучий.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація