Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У МВС спростували заяву Саакашвілі про додаткові сили Нацгвардії в Одесі

Шкіряк зазначив, що поліція і Нацгвардія діє у чіткій координації із підрозділами СБУ.

Сьогодні, 27 квітня, член колегії МВС Зорян Шкіряк заявив, що в Одесі досить підрозділів Нацгвардії і Нацполіції, щоб впоратися з будь-якими викликами напередодні річниці 2-го травня.

"Потрібно припинити істерику напередодні 2-го травня. Зараз сил і засобів підрозділів Національної гвардії і Нацполіції в Одесі достатньо, щоб впоратися з будь-якими викликами. Ситуація під контролем. У разі провокацій з боку проросійських, деструктивних антидержавних сил і спроб дестабілізувати ситуацію в місті, правоохоронці відреагують жорстко і припинять заворушення", - повідомив він.

Також Шкіряк зазначив, що поліція і Нацгвардія діє у чіткій координації з підрозділами СБУ, тривають контртерористичні заходи.

"Зараз необхідності вводити додаткові сили Нацгвардії в Одесу немає, та відповідних наказів не надходило. У разі виникнення ситуацій для посилення вистачить особового складу, який є в наявності", - зазначив Шкіряк.

Нагадаємо, що голова Одеської області України Міхеіл Саакашвілі повідомив, що президент Петро Порошенко доручив ввести до тисячі правоохоронців в Одесу для захисту громадського порядку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції