Сайт 1plus1.ua пропонує пригадати кожен рік Незалежності України

Читачі вже можуть пригадати, якими видатними подіями запам'ятався 1991 та 1992 роки.

Традиційно до Дня Незалежності України телеканал "1+1" підготував телеглядачам особливий спецпроект. У рамках святкової програми сайт 1plus1.ua пропонує своїм читачам пригадати кожен із 25 років Незалежності нашої країни разом. Кожного буднього дня 1plus1.ua презентуватиме новий документальний лонг-рід, присвячений одному з років Незалежності та його ключовим подіям.

Читачі вже можуть пригадати, якими видатними подіями запам'ятався 1991 та 1992 роки.

Так, лонг-рід про 1991 рік присвячений розпаду СРСР, проголошенню Незалежності, визнанню прапора України та референдуму, на якому 90,3% українців проголосували за Незалежність. 1991 рік також запам'ятався прем'єрою відомого серіалу "Багаті теж плачуть", мультфільму "Енеїда" та іншими яскравими подіями.

http://1991.1plus1.ua/

У документальному лонг-ріді, присвяченому 1992 року, читачам 1plus1.ua пропонують пригадати затвердження Верховною Радою прапора, малого герба та гімну України, введення в обіг українського карбованця, перший світовий рекорд видатного українського легкоатлета Сергія Бубки та інші цікаві події суспільного та культурного життя.

http://1992.1plus1.ua/

Завдяки документальному спец-проекту 1plus1.ua українці також згадають історію створення "1+1" та улюблені проекти телеканалу. Завершиться проект презентацією загального лонг-ріда про 25 незалежних років.

Окрім того, 1plus1.ua запускає ряд матеріалів "Ровесники України", в яких відомі українці пригадають, якими вони були у 25 років, про що мріяли та чого прагнули.

http://1plus1.ua/tag/rovesniki-ukraini

Нагадаємо, святкова програма телеканалу "1+1" до 25-річного ювілею Незалежності України стартувала з промо-кампанії, у рамках якої був презентований перший відеоролик із ведучими "1+1" та видовищними кадрами знакових місць України, що увійшли до проекту "Моя країна". 24 серпня телеканал "1+1" покаже спеціальний проект "Океан Ельзи. Без меж" - телеверсію концерту гурту в Дніпрі у рамках "Світового туру 2016-2017". Проект прикрасить унікальна відео-графіка та незвичайні спецефекти, які можна буде побачити тільки у телеверсії саме у День Незалежності України. Окрім того, глядачі побачать документальний історичний двосерійний фільм-розслідування "Україна.Повернення своєї історіі" виробництва "1+1 Продакшн", спеціальні випуски ТСН та фільми.

Святкуймо 25-річчя Незалежності України разом!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: