СБУ викрила багатомільйонну схему розкрадання майна в "Укрзалізниці"

Дата публікації

Пiд час обшукiв правоохоронці вилучили близько чотирьох тонн раніше злитого дизельного пального.

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою та поліцією викрили у Києві багатомільйонну схему розкрадання майна працівниками Південно-західної залізниці.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Зазначається, що керівники середньої ланки спільно з підлеглими систематично зливали та реалізовували комерційним структурам паливно-мастильні матеріали, призначені для роботи локомотивів.

"Щодня зі складів пасажирської станції ділки вивозили майже дві тонни дизельного пального. Щомісячні втрати залізниці, за висновками профільних експертів, становили один мільйон гривень. Оперативники спецслужби затримали сімох працівників залізниці безпосередньо під час відбору палива з локомотивів", - йдеться у повідомленні.

Пiд час обшукiв у спеціально орендованих ділками для реалізації оборудки складських приміщеннях правоохоронці вилучили близько чотирьох тонн раніше злитого дизельного пального.

Наразі відбуваються обшуки в адмiнiстративних будiвлях Південно-західної залізниці та за місцями проживання фігурантів оборудки, відкрито кримінальне провадження. 

Нагадаємо, раніше співробітники прокуратури та Національної поліції в Одеській області затримали на хабарі співробітника Одеської дистанції електропостачання, що відноситься до регіонального філіалу "Укрзалізниці". Зазначається, що посадовець вимагав та одержав 10,5 тисячі доларів США від представника підприємства за підписання дозвільної документації на підключення додаткового трансформатора для постачання електроенергії на об'єкт.

Міністр інфраструктури передав до НАБУ докази корупції в "Укрзалізниці"

Міністр інфраструктури передав до НАБУ докази корупції в "Укрзалізниці"

Наступна публікація