Кабмін офіційно відсторонив Насірова з посади очільника ДФС

Дата публікації
Кабмін офіційно відсторонив Насірова з посади очільника ДФС

УНІАН

Розпорядження про відсторонення Насірова з'явилося на сайті уряду.

Кабінет міністрів оприлюднив розпорядження про відсторонення очільника ДФС Романа Насірова та тимчасове призначення на його посаду Мирослава Продана.

Відповідні розпорядження, датовані 3 березня, з'явилися на Урядовому порталі у понеділок, 6 березня.

"Відсторонити Насірова Романа Михайловича від виконання повноважень за посадою Голови Державної фіскальної служби України", - йдеться в одному з документів.

Урядовий портал

Іншим розпорядженням на цю посаду був призначений Мирослав Продан.

"У зв'язку з відстороненням голови ДФС від виконання повноважень за посадою покласти на час відсторонення Насірова виконання обов'язків на виконувача обов'язків заступника голови зазначеної служби Продана Мирослава", - наголошується в іншому розпорядженні.

Урядовий портал

Нагадаємо, Насірова підозрюють у зловживанні службовим становищем та розкраданні державних коштів у сумі понад 2 млрд грн.

Слідство вважає, що Насіров, діючи в інтересах депутата Онищенка, в рамках "газової справи" безпідставно надавав ряду підприємств можливість податкових зобов'язань на виплат.

Його затримали в лікарні "Феофанія" в Києві. НАБУ провело обшуки за кількома адресами, в тому числі в центральному офісі Державної фіскальної служби, в рамках розслідування кримінального провадження, пов'язаного з неправомірними, на думку слідства, рішеннями Насірова про розстрочення податкових боргів підприємствам з орбіти колишнього нардепа Олександра Онищенка.

Онищенко підозрюється в організації схеми з розкрадання коштів при видобутку і продажу природного газу в межах договорів про спільну діяльність з ПАТ "Укргазвидобування", в результаті якої державі було завдано збитків на суму близько 3 млрд грн.

Від бізнесмена до голови ДФС: найгучніші скандали за участю Романа Насірова

Від бізнесмена до голови ДФС: найгучніші скандали за участю Романа Насірова
Наступна публікація