Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сезон пограбувань. Як уникнути проникнення до квартири під час свят

Середа та п'ятниця - активні дні у графіку крадіїв.

За 2016 рік в Україні більш ніж на третину збільшилась кількість квартирних крадіжок, порівняно з минулим роком. Під час новорічних та різдвяних свята у злочинців починається "гарячий" сезон, йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1".

Коли ви їдете у відпустку, ваша оселя залишається без нагляду, а крадії тільки на це і чекають. Що робити, аби ваше житло було у безпеці? Як уникнути пограбування власної квартири?

Злочинці проникають до квартир за лічені хвилини: підбирають ключ до дверей або просто вибивають замок. А досвідчені крадії готуються до проникнення ретельно: вивчають певний період часу режим відвідань квартири (хто й  коли виходить). На відкриття двох металевих дверей правопорушники витрачають до 1 хвилини. У поліції охорони радять ставити сигналізацію.

Ті квартири, які поліція охорони відзначає своїми наліпками, злочинці частіше оминають. Сигналізація значно ускладнить завдання для грабіжника: по периметру вашої квартири встановлять датчики на відкриття дверей, вікон, датчики розбиття скла та руху. У разі, якщо крадій таки зважиться на проникнення до такої квартири, поліція охорони отримає тривожний сигнал і вже за дві, максимум п'ять хвилин буде на місці.

Встановлення такої сигналізації для однокімнатної квартири у Києві коштує від 8000 тис грн. Є й бюджетний варіант – консьєрж – мінімум 50 грн на місяць. Але навіть усе це може не врятувати ваше майно.

Найліпше встановлювати замки двох різних систем, а якщо живете на першому поверсі, то - ґрати чи ролети. Можна також встановлювати звукові сигнали або домовлятися з сусідами, щоб вмикали світло ввечері.

Середа та п'ятниця - активні дні у графіку крадіїв, найчастіше крадуть з 10 до 15 дня. Поліція просить бути пильними, приглядатися до незнайомих людей, які чатують біля під'їзду.

Відео Як вберегти квартиру від пограбування

Залиште свій коментар

Вибір редакції