Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Син відзняв на відео загибель батька-дельтапланериста на Одещині

"Це все на моїх очах було, на моїх руках він і помер", - розповідає син загиблого Павло.

На Одещині, внаслідок падіння дельтаплана, загинув його пілот. Нещасний випадок стався в селі Кошари неподалік Тілігульського лиману. Чоловік керував саморобним повітряним судном, але через різкий потік вітру не втримав крила і впав із висоти майже чотирьох метрів.

З'явилися останні кадри польоту саморобного дельтаплана "Стриж-17-ть", яким керував 55-річний Петро Беца. Їх відзняв син загиблого пілота. Нібито вдалий старт, кілька секунд польоту і раптом - поривчастий вітер, що налетів із лиману, різко кидає десятиметровий дельтаплан на бік.

"Це все на моїх очах було, на моїх руках він і помер", - розповідає син загиблого Павло.

Дружина загиблого дельтапланериста каже, він усе життя марив небом. Тридцять років тому вже падав із висоти на цьому ж дельтаплані. Але тоді все минулося кількома незначними травмами. Відтоді в небо не піднімався. Напередодні раптом вирішив знову сісти на свій саморобний дельтаплан.

Жінка переконує, любительські польоти на саморобних дельтапланах неминуче закінчаться трагедією.

До того ж, саморобні літальні апарати в Україні не реєструють, тож, чоловік не мав права взагалі підійматися в небо. Кримінального провадження унаслідок цієї трагедії не відкриватимуть, оскільки пілот саморобного дельтаплана загинув.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

ВідеоНа Одещині розбився пілот дельтаплана

Залиште свій коментар

Вибір редакції