Синоптикиня розповіла, якою в Україні буде погода у червні

Синоптикиня розповіла, якою в Україні буде погода у червні

УНІАН

Середня температура у червні буде на рівні 20-25 градусів тепла.

В Україні на зміну холодному травню, за прогнозами синоптиків, прийде теплий червень.

Про те, яку погоду українцям очікувати у червні 2020 року, ТСН.ua розповіла синоптикиня українського Гідрометцентру Зоя Олійник.

Так, за її словами червень буде точно теплішим, ніж травень. "Червень характеризується активною грозовою діяльність. Дощі повинні розподілитися упродовж місяця, але можливо вони будуть зі шквалами і градом. Червень буде однозначно тепліший, ніж травень. В Україні ще такого не було, що червень був холодніше травня. Температури повинні бути середні – це 20-25 градусів тепла", - прогнозує Зоя Олійник.

Також вона додає, що у червні можливі і спекотні періоди, коли температура повітря може піднятися до 30 і навіть вище градусів тепла. Однак, малоймовірно, що червень буде холодним. 

"Малоймовірно, що у червні середня добова температура буде опускатися нижче 18-19 градусів тепла. Має бути на рівні 20-25 градусів - а це тепло", - говорить синоптикиня. 

Нагадаємо, 7 травня у столиці випала рекордна кількість опадів за всю історію спостережень - за 129 років. Зазначається, що на столичному проспекті Науки вперше від 1891 року випало 24 мм опадів.

15-сантиметровий шар снігу намело на горі Піп Іван у Карпатах

15-сантиметровий шар снігу намело на горі Піп Іван у Карпатах