Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сироти у літньому таборі щодня "подорожують" Францією, Бразилією, США

Подорож, щоправда, уявна, але емоції та знання у дітей справжні.

"Навколо світу за чотирнадцять днів" пропонують "проїхатися" вихованцям літнього благодійного табору у Ворохті. Подорож, щоправда, уявна, але емоції та знання у дітей справжні. У цьому таборі відпочивають півтори сотні сиріт з українських  інтернатів. Вихователі кажуть, що звідси вони повертаються іншими людьми.

Сьогодні діти подорожують до Франції. Атмосферу цієї країни тут, у гуцульській Ворохті, створюють з дрібниць – від власноруч змайстрованої  Ейфелевої вежі до фешн-шоу з червоною доріжкою-подіумом і модними колекціями, йдеться у сюжеті ТСН.

Але справжніми французами, кажуть діти, відчули себе  на велосипедах. Заодно дізнались, що і слово це французьке.

За два тижні таборування дітлахи "об'їдуть" одинадцять країн. Граючись, пізнають їхню культуру та традиції. Наприклад, "у Бразилії" замість ранкової руханки вони танцювали сальсу, "в Індії" обсипалися кольоровою пудрою, а в Китаї майстрували драконів.

 Андрій Лещинський вихованець "Літнього табору-2012" ділиться своїми мріями: "Я б хотів потрапити у Бразилію, бо люди там краще грають у футбол".

Також діти мріють побувати у Єгипті, щоб побачити піраміди, а також Франції, щоб відвідати там музеї і виставки.

Всі діти – вихованці сиротинців з усієї України. Їх тут не тільки розважають, а й готують до дорослого життя.

Анка Вжесневська, комендант табору розповідає: "Ми даємо можливість навчитися їм працювати на комп'ютерах, робити різні речі, які вони, може, не будуть мати змогу вчити в інтернаті".

Сирота Юлія свого часу відпочивала в цьому таборі. Тепер, здобувши вищу освіту, ним керує. "Літній табір" у Ворохті проходить вже вдев'ятнадцяте. Фінансує його українська діаспора з Канади. Місцеві доброчинці також підтримують, як можуть.

Відео "Навколо світу за 14 днів" пропонують "проїхатися" вихованцям благодійного табору

Залиште свій коментар

Вибір редакції