Слідчі провели обшуки за 31 адресою у справі скандальних мерів Бучі та Ірпеня

Слідчі провели обшуки за 31 адресою у справі скандальних мерів Бучі та Ірпеня

Фото: Володимир Карплюк

Мер Ірпеня Володимир Карплюк заявив, що обшуки - це помста.

Сьогодні, 21 липня, в рамках справи про розкрадання 890 га лісу підрозділи ГПУ, СБУ та МВС провели обшуки за місцем проживання мерів Бучі та Ірпеня, а також ще за 31 адресою.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

"Підозрювані посадові особи протягом 2006-2012 років незаконно відвели у власність земельні ділянки своєму оточенню і потрібним людям з Києва. Зокрема - екс-голові ВР Ігорю Калетнику дісталося 14 на лісових угідь", - йдеться у повідомленні.

Луценко також відзначив, що після того, як ГПУ після революції через суд повернула ці землі в держвласність, ділки почали її дерибанити по новому.

Своєю чергою, мер Ірпеня Володимир Карплюк заявив, що обшуки - це помста, спровокована виграшем на виборах в Коцюбинському.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Події, які відбуваються в Ірпені - ні більше, ні менше ніж помста за виграні нами вибори в Коцюбинському. Мені неодноразово передавали "привіти", прикриваючись першими особами держави. Останньою крапкою стало рішення Верховного суду України, яке підтвердило нашу правову позицію. Незважаючи на це - вибори в Коцюбинському "через коліно" всеодно провели... і програли! Дякую всім тим, хто не здався, хто продовжує боротися з масштабними залишками системи", - написав він.

За його словами, він готовий до публічного розгляду будь-якого висунутого звинувачення.

Також Карплюк опублікував відповідь з ГПУ на своє звернення 21 червня 2016 року, в ньому йдеться, що кримінальні провадження щодо нього не розслідуються.

Нагадаємо, сьогодні 21 липня, у приміщеннях мерії міст Ірпінь та Буча Київської області відбувалися обшуки. Про це ТСН.ua повідомив перший заступник міського голови Бучі Ярослав Добрянський. За його словами, обшук розпочався о 7:00 ранку. До міської ради нікого не впускають. Озброєні правоохоронці виймають необхідні документи. У цей час працівники мерії стоять біля входу і очікують дозволу зайняти свої робочі місця. За його словами із посиланням на непідтвердженні джерела, маєток мера Ірпеня Володимира Карплюка також обшукують.  

Повʼязані теми:

Наступна публікація