Смертельний відпочинок: у 2018 році в Україні на водоймах загинуло майже 800 осіб

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Спека суттєво впливає на сумну статистику загибелі українців на водоймах.

Від початку 2018 року на українських водоймах загинули 774 особи, 79 з них - діти. 

Про повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій.

"Тільки з початку серпня кількість утоплень вже налічує понад 20 випадків, серед загиблих чимало і дітей. З початку року на водоймах країни загинули 774 людини, з них 79 дітей. При цьому врятовано 577 людей, у тому числі 105 дітей", - йдеться у повідомленні. 

У ДСНС підкреслили спека "суттєво впливає на статистику загибелі громадян на водоймах".

Найбільш дієвим методом уникнути трагедії під час відпочинку на воді є власна обачність та відповідальність.

»Відпочивати та купатися можна лише на спеціально обладнаних пляжах, не пірнайте у незнайомих місцях, не лишайте дітей без нагляду біля води та не дозволяйте їм самостійно відвідувати місцеві ставки та річки. Не запливайте далеко, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо ви не впевнені у своїх силах, не заходьте у воду в стані алкогольного сп'яніння. Не наближайтесь до суден, човнів і катерів, які пропливають поблизу вас", - наголошують спеціалісти ДСНС.

Рекомендована температура води має бути не нижче +17 °С, а плавати варто не більше 20 хвилин і цей час має збільшуватися поступово, розпочинаючи з 3-5 хвилин. 

Нагадаємо, що у Луцьку до правоохоронців звернулася місцева жителька, яка виявила на заплаві річки Стир два двох потопельників - чоловіка та жінки.

ВідеоУ Тернополі військовий врятував дівчину-потопельницю

Вибір редакції