США дадуть Україні близько $ 50 млн для Нацгвардії та прикордонників

У США запевнили, що будуть співрацювати із новим українським урядом.

США виділять на підтримку Нацгвардії та Держприкордонної служби близько 50 млн доларів.

Про це заявив заступник міністра оборони США з питань Росії, України та Євразії Майкл Карпентер під час зустрічі із заступником міністра внутрішніх справ України Сергієм Яровим.

Гроші будуть виділені на закупівлю обладнання та проведення реформи системи управління.

"Ми пишаємося тими зусиллями, які зробили для розвитку Нацгвардії та Держприкордонної служби. Адже програма допомоги Україні була розпочата саме з Нацгвардії. Це був пілотний проект. І це був очевидний прогрес. Тому, коли ми вирішили про виділення коштів Україні на питання забезпечення безпеки на 2016 рік, ці проекти допомоги мають бути продовжені. Ми чудово усвідомлюємо, що у вас є складні проблеми на Донбасі. Для вирішення їх потрібна ефективна робота із залученням багатьох урядових інституцій", - зауважив Карпентер.

"Ми надалі будемо підтримувати Україну і готові співпрацювати із новим урядом", - резюмував він.

Нагадаємо, що раніше йшлося про те, що США у 2016 році нададуть Україні допомогу для зміцнення безпеки на $ 335 млн. Про це повідомив посол США Джеффрі Пайєтт.

Пайєтт зазначив, що американські тренери з об'єднаної багатонаціональної підготовчої групи надають теоретичну і практичну допомогу воїнам української армії і новим українським силам спеціальних операцій за різними напрямками, включаючи медицину, стрілецьку підготовку, будівництво і демонтаж, знешкодження боєприпасів, і комунікації. 

ВідеоБайден озвучив Порошенко умови, при яких Україна може розраховувати на фінансову допомогу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: