Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

20 листопада о 21:00 на телеканалі "1 + 1" відбудеться прем'єра другого сезону комедійного серіалу "Село на мільйон" про пригоди кузенів Каті, Колі і Тимура, що претендують на спадщину від дідуся в розмірі мільйон євро.

Перший сезон "Села на мільйон" став найбільш рейтинговим серіалом минулої осені.

У другому сезоні глядачі дізнаються, чи відбудеться весілля Каті (Анна Кошмал) і Діми (Дмитро Сова), які перешкоди чекають героїв на шляху до кохання, а також, що виявиться дорожчим для них - мільйон євро чи почуття. Крім того, у нових серіях серіалу "Село на мільйон" глядачі побачать, чи зможе Тимур (Костянтин Войтенко) змиритися з місцевими традиціями і знайти свою долю.

"Ми з великою теплотою ставимося до цього проекту на каналі "1+1 ". Випускати по сезону в рік для нашого ринку поки - великий виклик, команди і каналу, і "1+1 Продакшн" працювали на всіх етапах в ударному режимі. Ми сподіваємось, що нам вдалося відродити найкраще з першого сезону і надати романтичної пікантності у новому раунді пригод героїв", - говорить головний продюсер серіалів та фільмів "1+1" Олена Васільєва.

Головні ролі в серіалі "Село на мільйон" виконали Анна Кошмал, Євген Капорін, Дмитро Сова, Костянтин Войтенко, Анатолій Хостікоєв, Наталя Сумська, Юрій Горбунов та ін. Продюсери серіалу - Олександр Ткаченко, Олена Васільєва, Вікторія Лєзіна. Режисером картини виступив Бата Недич, оператором-постановником - Володимир Гуєвський, креативним продюсером і головним автором - Ярослав Стень. Виробництво - "1+1 Продакшн".

"Я дуже радий, що глядачі нарешті зможуть побачити продовження серіалу "Село на мільйон", адже в першому сезоні була певна недомовленість, і ті, хто переживав за долю наших героїв, особливо чекали нові серії. Серіал "Село на мільйон" повернув нашу команду в безтурботні часи, коли нас малих відправляли до бабусі на літні канікули, і ми байдикували там три місяці. На майданчику члени команди часто згадували про своє дитинство, ділилися історіями, і це допомагало нам реалістичніше грати сцени з серіалу. Сподіваюся, що другий сезон принесе глядачам задоволення не менше, ніж перший", - коментує креативний продюсер проекту Ярослав Стень.

Нагадаємо, що в минулому році комедія "Село на мільйон" стала найбільш рейтинговим серіалом осені на українському телебаченні. Прем'єра серіалу пройшла з рекордними показниками телеперегляду: рейтинг по аудиторії 18-54 (вся Україна) склав 8,2%, частка - 19,9%, за аудиторією 18-54 (50К +) серіал пройшов з рейтингом 5,7% і часткою 16,0%. Таким чином, середня частка основного показу серіалу склала 13,4% (вся Україна) і 10,7% (50К +), рейтинг - 5,2% і 3,7% відповідно.

Довідка

"Село на мільйон" - адаптація хорватського формату "Kud Puklo Da Puklo". За сюжетом серіалу троє кузенів Катя, Коля і Тимур отримують у спадок від свого дідуся Юхима Кибця мільйон євро, але з однією умовою: вони повинні переїхати зі Львова, Миколаєва та Києва в село на Західній Україні і прожити там рік, не залишаючи його більше, ніж на 24 години. Якщо ніхто із спадкоємців не зможе протриматися в селі весь цей час, гроші перейдуть громаді в розпорядження сільського голови Івана. Дізнавшись про це, його опонент Гарбуз розпочинає ще активніше боротися за владу, намагаючись різними способами відтягнути у Івана голоси членів сільради.

Залиште свій коментар

Вибір редакції