Став відомий шорт-лист фестивальної програми "Де кіно. Епізод 2"

54 роботи увійшли до шорт-листу фестивалю короткого метру "Де кіно. Епізод 2". Вже 23 вересня стануть відомі нові імена української кіноіндустрії.

Володар Гран-прі отримає 50 тисяч гривень, а переможці у п'яти номінаціях – по 15 тисяч гривень. Шорт-лист сформовано за результатами голосування журі. Із повним списком можна ознайомитись на сайті – dekino.com.ua.

Де кіно 2017_2
ТСН.ua

Цьогоріч фестиваль отримав понад 500 конкурсних робіт, що удвічі більше в порівнянні з минулим роком. Понад місяць знадобилось журі, аби оцінити кожну роботу. У шорт-лист до номінацій "Вебізод" та "Комедія" увійшла найбільша кількість робіт – по 15. До "Драми" увійшло 9 робіт, до номінації "Фільм на мобільний телефон" – 8, а до "Жахів" – 7.

Нагадаємо, у кожній із п'яти номінацій по три члени журі, які спеціалізуються у відповідному напрямі. Співголови журі фестивалю – генеральний продюсер 1+1 продашкн Вікторія Лєзіна та продюсер Film.ua Group Ірина Костюк, саме вони обиратимуть володаря Гран-прі.

Окрім фестивального показу, у програмі: нон-стоп майстер-класів, виступи музичних  гуртів, розваги та багато іншого.

На фестивалі працюватиме чотири зони:  головна "Де кіно", просто неба "Де арт", "Де профі" та "Де старт".  Також буде організована зона фуд-корту, працюватиме ресторан, проводитимуться екскурсії по найцікавішим місцям кінокомплексу.

Вхід на фестиваль безкоштовний. Для комфорту відвідувачів від станції метро "Петрівка" кожні 30 хвилин курсуватимуть безкоштовні автобуси.

Фестиваль "Де кіно" проводиться вдруге за спільної ініціативи "1+1 медіа" та Film.ua Group.

Дата: 22-23 вересня

Початок: 17.00, 22 вересня

Адреса: кіностудія Film.ua, вул. Закревського, 22.

Де кіно 2017_1
ТСН.ua

Залиште свій коментар