Степанов назвав причину зростання смертності від коронавірусу в Україні

Дата публікації
Перегляди
7328
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Степанов назвав причину зростання смертності від коронавірусу в Україні

Фото: Associated Press

За словами очільника МОЗ, "британський" штам вже розповсюджений по всій країні.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов вважає причиною високої смертності від COVID-19 в Україні стрімке поширення нового варіанту коронавірусу, вперше виявленого у Великій Британії наприкінці минулого року. 

Про це він повідомив в інтерв'ю для "Радіо Свобода".

"Це "британський" штам вірусу, який вже розповсюджений по всій країні. Більша кількість людей заражається цим вірусом і передається він значно швидше - скорочений інкубаційний період", - пояснив очільник МОЗ.

Він наголосив на "агресивності" "британського" штаму, зауваживши, що у "великої кількості людей" нині спостерігають важкий перебіг захворювання.

"Дуже швидко розвивається хвороба, - додав Степанов і продовжив: - Більше того, (хвороба. - Ред.) змістилася по віку. Якщо раніше важкий перебіг ми бачили в людей старше 60 років, то зараз це і (...) 30-40 років".

В Україні станом на 27 березня зафіксовано 17 424 нових випадки коронавірусу. Впродовж минулої доби від COVID-19 померли 290 людей, ще 7 124 - одужали. Від 23 березня в країні щодня фіксують близько трьох сотень пов'язаних із новою інфекцією летальних випадків.

Раніше Національна академія наук заявила про погіршення епідеміологічної ситуації в Україні через стрімке поширення COVID-19.

Тим часом голова Комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування, народний депутат від "Слуги народу" Михайло Радуцький попереджає, що третя хвиля коронавірусу в Україні поступово переходить із заходу на центральні та східні регіони, тож найближчими тижнями станеться пік пандемії.

Як повідомлялося, вперше виявлений у Великій Британії новий штам COVID-19 офіційно зареєстрували вже у п'ятьох регіонах України. 

Новини України: ситуація з коронавірусом погіршується щодня

Новини України: ситуація з коронавірусом погіршується щодня
Наступна публікація