Суд Харкова ув'язнив молодика, який п'яним на джипі спровокував смертельну аварію на околиці міста

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Суд Харкова ув'язнив молодика, який п'яним на джипі спровокував смертельну аварію на околиці міста

19-річний хлопець на суді плакав і каявся.

Два місяці під вартою без права на заставу — суд у Харкові щойно обрав запобіжний захід 19-річному водію Дмитрові Габишеву, який спричинив смертельну аварію на околиці міста.

Про це йдеться в ТСН.14.00.

До судової зали підозрюваного завели під конвоєм та у кайданках, він визнав свою провину. Зізнався, що того ранку був п'яний і сів за кермо машини, взагалі не маючи прав, адже посвідчення водія його позбавили у лютому за п'яне водіння.

19-річний Дмитро каявся, плакав і просив пробачення у родичів загиблих. Постраждалих у суді не було. Натомість підтримати юнака прийшла його мати. "Я хочу попросити вибачення у потерпілих. Дуже шкода, що помилка мого сина призвела до таких трагічних наслідків. Мій син визнає себе винним. Машина була не його, він сів за кермо чужої машини. Я розумію, що цю провину ні чим не загладити. Але чим можемо, ми допоможемо", — заявила жінка.

Суд Харкова обрав запобіжний захід 19-річному водію, який спричинив смертельну аварію  

Суд Харкова обрав запобіжний захід 19-річному водію, який спричинив смертельну аварію  

Прокурор просив для підозрюваного тримання під вартою без права на заставу. Натомість адвокат наполягав на більш м'якому запобіжному заході. Але суд пристав на прохання обвинувачення. "Незаконний вплив на свідків та потерпілих, тому що одним із ключових свідків є знайомий підозрюваного, а також це імовірність вчинення іншого правопорушення у зв'язку з тим, що у нього вже було адміністративне стягнення у вигляді позбавлення керувати транспортними засобами, що він, на превеликий жаль, порушив", — заявив прокурор Віталій Колесник. 

Два дні тому позашляховик вилетів на зустрічну смугу та врізався у "Ланос", в якому їхали 41-річний рятувальник та його неповнолітня донька. Обоє загинули на місці, сьогодні їх уже поховали.

Кермувальник, який був нетверезий, не ушкодився. Хлопець узагалі не мав права бути за кермом — за п’яне водіння його на рік позбавили водійських прав. Захищати юнака на місце приїхав батько, колишній правоохоронець, але підозрюваного таки затримали.

Наступна публікація