Суд виніс вирок у справі про кілера для жінки бізнесмена

Посередник інсценував убивство, а замовник твердить про шахрайство щодо себе.

У Чернігові завершився суд над бізнесменом, якого звинуватили в замовленні вбивства своєї дружини. Посередник, якого просили підшукати кілера, звернувся до СБУ, вбивство було інсценовано, а розмови з замовником записані, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Підсудний провину не визнав. Він наполягав, що став жертвою шахрайства. Посередник мав сприяти роботі виконавчої служби з повернення боргу жінкою. І мова йшла лише про залякування її задля повернення цих грошей, а посередник це представив, як прохання про вбивство.

Суд визнав переконливими аргументи обвинувачення та ухвалив вирок: вісім років тюрми. Засуджений вважає це несправедливістю та готується подавати апеляцію.

Кореспондент ТСН Алла Скорик

У Чернігові суд ув'язнив чоловіка, який замовив вбивство своєї екс-дружини

На вісім років ув'язнив суд у Чернігові чоловіка, який шукав кілера для своєї колишньої дружини. Зам'яке, як для такого злочину, покарання у суді пояснили відсутністю тяжких наслідків. Жінка, вижила, посередник, якого просили підшукати кілера, пожалів матір двох дітей і звернувся до служби безпеки України. Оперативники ж інсценували  смерть жертви. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: