Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суддя має відповісти за рішення закрити справу Кернеса - Луценко

Генпрокурор вважає, що рішення суду було незаконним, а суддя має за це відповісти.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що суддю Київського райсуду Полтави Андрія Антонова потрібно покарати за рішення про закриття справи щодо мера Харкова Геннадія Кернеса.

Про це він повідомив під час виступу на другий день Ялтинської Європейської Стратегії (YES).

За словами Луценка, в судовий процес втрутилися політики.

"Про це свідчить те, що суддя відразу після цього процесу пішов на пенсію. Очевидно, те, що в нас називають дембельським акордом, а в західному світі називають хабаром, було достатньо вагомим. Це рішення було протизаконним, і цей суддя має за нього відповісти. Апеляційний суд має відновити справедливість", - сказав генпрокурор.

Також Юрій Луценко повідомив, що порушив кримінальне провадження за свідомо неправосудне рішення цього судді і очікує справедливе і законне рішення Апеляційного суду.

Як повідомлялося, 10 серпня Київський рай суд Полтави закрив справу щодо харківського міського голови Геннадія Кернеса та його охоронців. Їх підозрювали у викраденні та погрозах вбивством активістів Майдану взимку 2014 року. У Генпрокуратурі вважають, що справу закрили незаконно, бо обвинувачі просто перебували на лікарняному, а не прогулювали засідання.. У четвер, 16 серпня, Генеральна прокуратура України оскаржила рішення суду в Полтаві, котрий припинив розгляд провадження проти мера Харкова Геннадія Керенса.

ВідеоСуд переніс розгляд апеляції по справі Генадія Кернеса

Сьогодні ГПУ мала оскаржувати рішення суду попередньої інстанції, який закрив справу щодо мера Харкова. Генадія Кернеса та його охоронців підозрювали в організації викрадення та побиття двох активістів харківського Євромайдану у 2014-му. Суд розглядав справу три роки, і місяць тому несподівано вирішив її закрити. 

Суд переніс розгляд апеляції по справі Генадія Кернеса

Залиште свій коментар

Вибір редакції