Генпрокуратура оскаржила закриття судом справи Кернеса

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Генпрокуратура оскаржила закриття судом справи Кернеса

УНІАН

Обґрунтування спрямоване до Полтави.

У четвер Генеральна прокуратура України оскаржила рішення суду в Полтаві, котрий припинив розгляд провадження проти мера Харкова Геннадія Керенса. Підсудному в цій справі закидали злочинні дії під час подій Революції Гідності.

"Сьогодні, 16 серпня, Генпрокуратура встановленим порядком подала апеляційну скаргу до Київського районного суду м. Полтава на рішення цього суду про закриття справи стосовно Г. Кернеса", - повідомив на своїй сторінці у Facebook речник ГПУ Андрій Лисенко. На коментар про те, що ця апеляція обернеться пшиком, він відповів: "Час покаже".

Як повідомлялося, 10 серпня Київський райсуд Полтави закрив справу щодо харківського міського голови Геннадія Кернеса та його охоронців. Їх підозрювали у викраденні та погрозах вбивством активістів Майдану взимку 2014 року. У Генпрокуратурі вважають, що справу закрили незаконно, бо обвинувачі просто перебували на лікарняному, а не прогулювали засідання. "Суддя, який в порушення усіх законодавчих норм виніс рішення про закриття справи Кернеса, буде відповідати за завідомо неправосудне рішення. І дембельський акорд не допоможе. Справа Кернеса, без сумніву, має бути повернута на розгляд для ухвалення об‘єктивного вироку", - наголосив генпрокурор Юрій Луценко.

Наступна публікація