Супрун спростувала міфи про молоко та несприйняття лактози

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Близько 75% дорослого населення мають знижену здатність перетравлювати лактозу в дорослому віці.

Молоко та молочні продукти — це те, що є в нашому раціоні від народження, це досить звична для нас їжа. Водночас існує багато міфів та тверджень щодо користі та шкоди молока, і в цілому щодо його природності для організму людини. 

Про це у Facebook зауважила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун. 

Здавалось би, молоко та молочні продукти — те, що є в нашому раціоні від народження, та досить звична для нас їжа....

Опубліковано Уляна Супрун Середа, 7 листопад 2018 р.

Деякі дослідження вказують, що корисна мутація, яка дала нам можливість без проблем споживати молоко, відбулась, з точки зору еволюції, відносно недавно — приблизно в період одомашнення корів та кіз. З того часу молоко стало важливою складовою раціону — як хороше джерело поживних речовин, кальцію та вітаміну D.

«Молоко містить молочний цукор — лактозу, і для її розщеплення та подальшого засвоєння необхідно виробляти фермент лактазу. Цей фермент розщеплює дисахарид на моноцукри, які всмоктуються в кишківнику та засвоюються нашим організмом. Якщо така схема в організмі не спрацьовує — цукор не всмоктується і дістається мікроорганізмам нашої мікробіоти. Вони споживають лактозу та утворюють велику кількість газів, що є класичним симптомом при непереносимості лактози», - розповіла Супрун. 

Вироблення лактази відбувається у всіх ссавців у ранньому віці, водночас її активність з віком часто знижується. Тому “сприйняття” молока та молочних продуктів відбувається у всіх людей по-різному.

На сьогодні близько 75% дорослого населення мають знижену здатність перетравлювати лактозу в дорослому віці. Картина також різниться і глобально — лактозне несприйняття характерне для більш ніж 90% жителів північноамериканського континенту та Китаю, а на півночі Європи — люди перетравлюють її найкраще.

Якщо ж ви маєте проблеми з засвоєнням лактози, експерти радять наступне:

Надавати перевагу молочним продуктам без лактози (продукти майже не відрізнити на смак, втім безлактозні можуть бути трохи дорожчі).

Споживати мало молочних продуктів, проте регулярно.

В дослідженні Американського національного інституту здоров‘я вказано, що якщо вживати за один прийом їжі не більше 12 г лактози (приблизно 1 чашка молока, або 2 чашки йогурту), то симптоми лактозної недостатності будуть мінімальні, чи не спостерігатимуться.

В деяких дослідженнях вказано, що якщо є непереносимість лактози, існує сенс в помірних кількостях, але часто вживати кисломолочні продукти, що містять живі лактобацили та біфідобактерії. Адже саме вони здатні переробляти лактозу із найменшим газоутворенням.

Людям, що не мають проблем з непереносимістю лактози, все одно варто пам’ятати, що слід дотримуватися помірності при споживанні продуктів з молока, особливо, з високою жирністю.

Існують різні рекомендації щодо вживання молочних продуктів. Світові організації в галузі харчування рекомендують вживання 2-3 порцій молочних продуктів в день (одна порція, в даному випадку, прирівнюється до приблизно склянки рідкого продукту, або 40 г — для твердого сиру).

«Молочні продукти можна і треба вживати, але вони не мають бути основою раціону. Якщо ви відчуваєте дискомфорт після вживання таких продуктів — проконсультуйтесь зі своїм лікарем», - резюмувала Супрун. 

ВідеоДомашні продукти: чим може бути небезпечне куплене на ринках молоко

Для жителів села нічого не може бути кориснішого, аніж парне молоко від своєї корови. Жителі міста, які купують привезену продукцію, насамперед мають думати про безпеку. ТСН.Тиждень вирішила купити домашнього молока в трьох місцях, у різних продавчинь і відвезти його на перевірку у лабораторію.

Домашні продукти: чим може бути небезпечне куплене на ринках молоко

Нагадаємо, що в Україні зникне молоко другого сорту: підприємства не зможуть купувати сировину у бабусь

Залиште свій коментар

Вибір редакції