Телеканал ТЕТ обурений рішенням Держкіно щодо "Країни У"

У п'ятницю, 4 серпня, стало відомо, що Держкіно ухвалило рішення щодо зміни жанрової приналежності скетч-шоу "Країна У".

Ані канал, ані продкашн-виробник не були залучені до процесу та дізнались про рішення з власних джерел.

"Це нонсенс. Весь професійний цивілізований  світ знає про існування цього жанру і його характеристики, а Держкіно України, як виявилося, ні. Маємо прецедент і, звісно, розуміємо причину. Інакше, як політично вмотивованим це рішення назвати не можна", — прокоментувала ситуацію генеральний продюсер каналу Вікторія Левченко.

Нагадаємо, запит щодо голосування з приводу зміни жанрової приналежності експерти Держкіно отримали 28 липня, і протягом вихідних було отримано рішення про належність жанру скетч-шоу до категорії "ігровий серіал". При цьому,  деякі експерти не отримали запиту щодо голосування.

Керівництво телеканалу "ТЕТ" обурює не лише факт зміни жанрової приналежності шоу, яке вже в ефірі 7 сезонів, а й вибірковий характер дій держрегулятора.  Адже інші подібні програми, як от "Коли ми вдома" каналу "СТБ", "Сышишь шоу"  каналу "НЛО", "На троих" каналу "ICTV" та інші продовжують працювати в жанрі телевізійного скетчу, а кіноексперти порушень у цьому не вбачають.

Ми чекаємо на публічне роз'яснення позиції Держкіно та план дій щодо змін стосовно інших скетч-шоу.

Наразі телеканал "ТЕТ" готує документи для судового позову.

За додатковою інформацією звертайтеся до PR-директора телеканалу ТЕТ Руслана Керімова r.kerimov@tet.tv або (067) 322 14 42.

Залиште свій коментар